Actueel
Masterclass Moulage, een cursist:
'Wie de cursus moulage wil volgen bij de meesteropleiding coupeur zal niet teleurgesteld worden. Rixt van Tol is een fantastische docente. In vijf dagen heb ik echt de kneepjes van moulage leren toepassen. Ik ben al een paar jaar in het bezit van het boek dat Rixt heeft geschreven. Maar in mijn eentje vond ik het toch niet eenvoudig tot een goeie moulage te komen. De opbouw van de dagen is uitstekend. Van eenvoudig naar uiteindelijk het mouleren van een heuse halve Dior-jurk , althans dat was in onze cursus het geval. Rixt gaf vooraf aan het mouleren van een kledingstuk een duidelijke uitleg. Vervolgens gingen we aan de slag. Iedereen werkte super geconcentreerd dankzij de aanpak van Rixt. Daardoor konden we de tijd optimaal gebruiken en onder voortdurende begeleiding leerden we stap-voor-stap mouleren. Rixt herhaalde voortdurend veel belangrijke regels bij mouleren gedurende het werk, daardoor zijn ze bij mij helemaal beklijfd,en realiseer ik me hoe belangrijk ze zijn om tot een goed resultaat komen. Ik ben thuis onmiddelijk aan de gang gegaan en mijn eerste jurkje hangt al in de kast.
Een absolute aanrader deze cursus!'
-Cursist Masterclass Moulage
Meer Nieuws
- Perfectie tot de laatste steek
- Te huur: Unieke passtudio voor ontwerpers en bedrijven
- Nieuwsbrief november
- Wij leveren ambachtslieden op topniveau
- Vlisco Wax GlitterGlam wedding dress
- Symposium "Het belang van vorm"
- Uniformen voor Trammuseum
- 19 november Alvanon Plus Size Workshop
- Behind the scenes: kostuums opera Aus Licht
- Project Romantische tutu's
- Strawberries rokken
- MOAM Collective & Meesteropleiding Coupeur
- Ontwerpster Tess van Zalinge & Meesteropleiding Coupeur
- Studenten vervaardigen replica's voor Museum Van Loon
- Een minister in een creatie van MOC leerlingen
- Studeren in deeltijd, een voorbeeld
- Eerste meesterproeven 2016. De diploma uitreiking
- Het Zeeuws Museum "handwerk" project
- Mode Muze & Meesteropleiding Coupeur
- Workshop Vlisco Fashion Fund Winnaars
- Meesterlijk Beurs Amsterdam
- Lezing over Coco Chanel
- BNR Nieuwsradio
- Het Parool
-
Informatie, interesse en open dagen
Wil je meer informatie over onze opleidingen of cursussen?
Dan nodigen we je graag uit voor onze online voorlichtingsbijeenkomst op vrijdag 12 februari 2021 van 15:00 tot 16:00 uur.
Deze online sessies vervangen vooralsnog de (fysieke) Open Ateliers.
Aan de hand van een visuele presentatie wordt de visie en de inrichting van ons vakonderwijs verteld. Daarna is gelegenheid voor het stellen van vragen.
Je kunt je hiervoor aanmelden via een mail naar info@meesteropleidingcoupeur.nl
Vermeld hierbij je naam, telefoonnummer en het onderwerp van je interesse.
Je ontvangt ongeveer een week van tevoren een uitnodiging en een link voor Zoom. .
-
Onze onderwijsvisie
Op pagina 4 van het magazine Dimensies wordt uitgebreid over onze opleiding en onderwijsvisie gesproken.
-
Artikel Fashion United over Meesteropleiding Coupeur "We ontwerpen niet, we maken alleen"
De kleermakers van Meester Coupeur: "We ontwerpen niet, we maken alleen".
-
Meesteropleiding Coupeur in TV-programma LifeStyleXperience
Er is speciaal een item gemaakt over de Vakraad MITT: De mode- en interieurbranche waarin o.a. de directeur van de Meesteropleiding Coupeur de ambachtopleiding vertegenwoordigd en de ontwikkelingen van de mode-branche bespreekt.
Uitzending Gemist?
Bekijk de uitzending hier